Informatie Triathlon & Zwemloop

Informatie Triathlon & Zwemloop

Aankomende woensdag vindt de 15e triathlon van Balkbrug plaats. In verband met de triathlon is het zwembad vanaf 13:30 uur gesloten. Hieronder staat de startlijst van de Triathlon & Zwemloop. Klik hier voor de bijlage met de route en briefing van de triathlon.

Aanmeldingen van het laatste weekend staan nog niet in de lijst.

NaamAfstandTeamTijd
Duuk Harms Zwemloop 8-10Solo15:30
Douwe RoelandZwemloop 8-10Solo15:30
Lieke RoozeboomZwemloop 9-12Solo15:30
Iris VreelingZwemloop 9-12Solo15:30
Luca WolbertZwemloop 8-10Solo15:30
Ize WolbertZwemloop 8-10Solo15:30
Daan van de BeltZwemloop 9-12Solo15:30
Pascal SeineZwemloop 9-12Solo15:30
Thijs ImbosZwemloop 13-15Solo16:00
Femme VisserZwemloop 13-15Solo16:00
Thijs HagedoornZwemloop 13-15Solo16:00
Levi HouvastZwemloop 13-15Solo16:00
Jesse VosZwemloop 13-15Solo16:00
Floortje HeinZwemloop 13-15Solo16:00
Ella RieksZwemloop 13-15Solo16:00
Oscar TimmerZwemloop 13-15Solo16:00
Yarel SoerZwemloop 13-15Solo16:00
Thomas SchipperZwemloop 13-15Solo16:00
Ilse HazenbergZwemloop 13-15Solo16:00
Marit van ’t ZandZwemloop 13-15Solo16:00
Marit BruinsZwemloop 13-15Solo16:00
Tessa BakkerZwemloop 13-15Solo16:00
Sven Vrielink – Niels VrielinkZwemloop 13-15Duo16:00
Ruben Weibinga – Luuk SchuurmanZwemloop 13-15Duo16:00
Floris Slingerland – Senna SpijkerZwemloop 13-15Duo16:00
Manon Ribberink – Senna SpijkermanZwemloop 13-15Duo16:00
Cean Zanting – Randy ZantingZwemloop 13-15Duo16:00
Toine Ballast – Stefan Pronk Zwemloop 13-15Duo16:00
Bo Palmers – Sabine WiersumZwemloop 13-15Duo16:00
Marissa Wolf – Jaylin SchoemakerZwemloop 13-15Duo16:00
Duncan Raijman – Dave BrouwerZwemloop 13-15Duo16:00
Veerle Bekhof – Anne PotZwemloop 13-15Duo16:00
Ninthe Koerhuis – Marit van de BeldZwemloop 13-15Duo16:00
Tara Kerssies – Nicole StoelbinderZwemloop 13-15Duo16:00
Leah Lamberink – Amber WiersumZwemloop 13-15Duo16:00
Roy Kosse – Mel WesterhofZwemloop 13-15Duo16:00
Max Brinkhuis – Nathan HummelZwemloop 13-15Duo16:00
Seem van der Meijden – Thomas ReinsZwemloop 13-15Duo16:00
Nienke Omen – Natscha HaarmanZwemloop 13-15Duo16:00
Bas Mulder – Rens ColenbranderZwemloop 13-15Duo16:00
Leonard Gort – Simon van HoeijenZwemloop 13-15Duo16:00
Rowan Westerman – Leon WestermanZwemloop 13-15Duo16:00
Annabel Slingerland – Ilse van de VeenZwemloop 13-15Duo16:00
Leonardo HassingZwemloop 13-15Solo16:00
Jesper de Boer – Thom WulffZwemloop 13-15Duo16:00
Jan MeierTriatlonSolo19:00
Bouke FennemaTriatlonSolo19:00
Johan LogtenbergTriatlonSolo19:00
Flore LogtenbergTriatlonSolo19:00
Hannah de GrootTriatlonSolo19:00
Joël de GrootTriatlonSolo19:00
Ronald MartensTriatlonSolo19:00
Jan -Hein BunkTriatlonSolo19:00
Jitze WiltingTriatlonSolo19:00
Gerwin van OsTriatlonSolo19:00
André DijsselhofTriatlonSolo19:00
Zwanet HuttenTriatlonSolo19:00
Erma ten BrinkeTriatlonSolo19:00
Jan KuperTriatlonSolo19:00
Olga TiggelaarTriatlonSolo19:00
Simone SchonewilleTriatlonSolo19:00
Catrien BrinkmanTriatlonSolo19:00
Henk-Jan MeierTriatlonSolo19:00
Nelleke BoschTriatlonSolo19:00
Gradus Hagel – Olaf vd Brug – Gradus HagelTriatlonTrio19:00
Mark Boertien – Jolan Meerman – Jurgen van der WalTriatlonTrio19:00
Leon Reurink – Dik Runherd – Thea Reurink TriatlonTrio19:00
Roelien Geuzinge – Guus Geuzinge – Jan VeldmanTriatlonTrio19:00
Douwe Jonker – Henk Knoll – Wilco Siertsema TriatlonTrio19:00
Tomas Dragt – Maarten Pol – Nick BuiterTriatlonTrio19:00
Laura TimmermanTriatlonSolo19:30
Hugo HaanTriatlonSolo19:30
Rimko WinterTriatlonSolo19:30
Harm van DijkTriatlonSolo19:30
Jessica GeltinkTriatlonSolo19:30
Simon BangmaTriatlonSolo19:30
Ruben SlotTriatlonSolo19:30
Pascal DankelmanTriatlonSolo19:30
Rudolf MartensTriatlonSolo19:30
Klaas ArkemaTriatlonSolo19:30
Martin de HaanTriatlonSolo19:30
Marc JansenTriatlonSolo19:30
Gert JansenTriatlonSolo19:30
Astrid ZijstraTriatlonSolo19:30
JurianTriatlonSolo19:30
Anja MusscheTriatlonSolo19:30
Bas OdinkTriatlonSolo19:30
Harrie KatoeleTriatlonSolo19:30
Johan NeevelTriatlonSolo19:30
Nikita Korblet – Roelof Kelly – Nikita Korblet TriatlonTrio19:30
Arnoud Nijhuis – Eline Dankelman – Renzo Schipper TriatlonTrio19:30
Sepp Kalter – Jeroen Kalter – Jeroen WeverTriatlonTrio19:30
Henny Berends – Ilse van der Veen – Jan Oosterkamp TriatlonTrio19:30
Ilse Roeland – Madelief Logtenberg – Koen Roeland TriatlonTrio19:30
%d bloggers liken dit: